Психологічна просвіта педагогів

Давня мудрість говорить: «Хто стоїть на місці, той відстає». А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.
Модель сучасного педагога  передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Професійна компетентність практичного психолога навчального закладу  є не лише сумою теоретичних знань та вміння їх репродукувати у певному обсязі згідно з правилами, а також мотивом і засобом розвитку навичок практичних дій в інформаційному суспільстві.  Вважаю, що можливість різнобічного розвитку всіх учасників навчально- виховного процесу  пропонують саме сучасні форми роботи і новітні технічні здобутки.

Розробки методичних заходів 

Посилання

"Збереження психічного здоров'я учня та педагога"

"Комфортність навчання учнів в інклюзивній школі"

"Якість роботи вчителя — успішність учнів"

"Роль педагога в формуванні позитивного соціального досвіду дітей"

"Шлях до себе"

 Впевнена, що широке й ефективне впровадження інноваційних методик в навчально-виховний процес сприяє підвищенню його якості, зацікавленості учнів і педагогів, є важливою стадією процесу реформування традиційної системи освіти. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати і вирішувати поставлені задачі є методика web-квестів.
Вважаю, що веб-квест - це технологія, яка може бути  орієнтована на всіх учасників навчально- виховного процесу. Це технологія,  яка розвиває критичне мислення, учасники не лише добирають і упорядковують інформацію, отриману з Інтернету, а також скеровують свою діяльність на поставлене перед ними завдання. Це технологія, яка дозволяє працювати в групах  й розвиває конкурентність і лідерські якості. Рекомендую її ефективно  використовувати  у методичній роботі. 
Розробки веб-квестів

Посилання                           
"Як далі працювати, коли немає сил та емоцій" (профілактика емоційного вигоряння) 

"Сучасна школа: механізм реалізації інклюзивної освіти" (для удосконалення роботи педагогів в сучасних інклюзивних закладах освіти)


Фотоархів методичних заходів  ЕНВК "ЗНЗ-ДНЗ" №6:
Вправа "Біла ворона

Вправа "Що для мене значить робота?"

Заповнюємо таблицю асоціацій Юнга

Робота семінару відкрита

Творча група

Всі думки корисні

Кінезіологічні вправи

Психогімнастика

Ознайомлення з результатами тесту

Робота по групах

Творчій процес

Обмін думками


Перший семінар

Вправа "Сучасний учень"

Презентація від групи

Вправа "Серветка"

Вправа "Галявина очікувань"

Вправа ""Що я люблю"

Вправа "Колесо життя"

Тест "Пізнай себе"

Колаж "Для щастя потрібно..."



1 комментарий:

  1. Интересные и содержательные семинары. Психолог много использует интерактивных методов в работе с педагогами. Молодец!

    ОтветитьУдалить